Roberto's on Bennett

Perth



At a glance

Cuisine
Known for
autentisk italiensk fine dining
Price
$$$$ Moderately Priced
Local tip
Reserver en VIP-bås for en mer privat matopplevelse.

Roberto's on Bennett byr på en ekte italiensk matopplevelse i det livlige området East Perth. Stedet er kjent for sitt engasjement for autentiske tradisjoner og oppskrifter, og fanger essensen av italiensk matkultur. Gjestene kan se frem til en sofistikert meny som hyller Italias mangfoldige smaker, der hver rett tilberedes under kyndig veiledning av en erfaren kjøkkensjef. Restauranten danner en kosmopolitisk ramme med sin vekt på gjennomtenkt og tradisjonell italiensk gourmetmat.

Atmosfæren på Roberto's on Bennett er utformet for å imøtekomme ulike spiseønsker. Enten man nyter et måltid i det private spiserommet, som passer for intime sammenkomster eller bedriftsarrangementer, eller sitter i en av VIP-båsene, kan gjestene være sikre på komfort og privatliv. VIP-båsene byr på et snev av eksklusivitet, slik at gjestene kan nyte opplevelsen i mer avskjermede omgivelser.

Som et supplement til den særpregede menyen har Roberto's en cocktailbar som serverer et eksklusivt utvalg av signaturcocktailer. Kjennere av gode drikkevarer kan også unne seg førsteklasses internasjonal brennevin, et utvalg forfriskende øl på fat og nøye utvalgte viner fra fremstående vingårder verden over. Ukentlig liveunderholdning bidrar til trivselen og skaper en livlig, men raffinert atmosfære.

Roberto's imøtekommer alle kostholdsbehov og sørger for at hver gjest kan nyte besøket i inkluderende og innbydende omgivelser. Med en sofistikert, men avslappet atmosfære passer stedet like godt for kresne matentusiaster som for dem som ønsker et uformelt måltid, og er dermed et allsidig spisested i Perth.

Reviews

Frequently Asked Questions

Roberto's on Bennett spesialiserer seg på autentisk italiensk mat.
Roberto's on Bennett ligger på 72 Bennett St, East Perth, WA 6004, Australia.
Ja, det er mulig å reservere bord på Roberto's on Bennett.
Ja, Roberto's on Bennett har private spiserom som passer for grupper.
Ja, menyen tar hensyn til alle kostholdsbehov.
Ja, cocktailbaren på Roberto's on Bennett serverer et utvalg signaturdrinker og eksklusiv brennevin.
Ja, Roberto's on Bennett tilbyr liveunderholdning hver uke.
Beskrivelsen spesifiserer ikke om det finnes uteservering, så det anbefales å spørre stedet direkte.
Ja, Roberto's on Bennett har private spiserom som passer perfekt til feiringer.
VIP-servicen inkluderer båser for en mer privat matopplevelse.

Top Things To Do in Perth

See All →

Trusted local guides, read by millions every month

  • 2006 online since
  • 26.4M page views a month across the network
  • 14 languages

180+ destination guides, one network

Every guide covers a single destination on its own website, with events, restaurants, things to do and places to stay chosen from local recommendations.

My Guide Network Locations

Nearby Destinations

Add to your trip

Add your travel dates so we can place this on the right day, or save it for later.

Added to your trip Added to day {[{trip.toast.day}]}, MorningAfternoonEvening Saved to your trip Already in your trip Transfer saved to your trip Save your trip to get fresh suggestions Staying in {[{trip.toast.label}]} Base cleared Trip deleted Link copied Could not save your trip Something went wrong, please try again